Przyloty, odloty - lotnisko Moskwa-Wnukowo


Kraj - Rosja, miasto - Moskwa-Wnukowo (GPS - 55.6, 37.27)

Kod - VKO (IATA), UUWW (ICAO), WWW - www.vnukovo.ru

Rozkład przylotów i odlotów portu lotniczego (+3 GMT)

Przyloty Przyloty na lotnisko Moskwa-Wnukowo

Godzina Lot Kierunek Linia lotnicza Status
00:00 TK9007 Samara (Kurumoch Int. PSC) Turkish Airlines 06 00:08
00:00 DR170 Mineralnye Vody Pobeda 2209 23:41
00:00 YUT358 Samara (Kurumoch Int. PSC) Utair 06 00:08
00:05 ZF7708 Enfidha (Hammamet) AZUR air Limited Liability Com 09 00:05
00:35 FV6021 St Petersburg (Pulkovo) Rossiya airlines JSC 04 00:15
00:55 RG4592 Ufa RusLine 05 01:21
00:55 UT9880 Yerevan (Zvartnots Int.) Utair 13 00:43
01:25 TK3130 Antalya Turkish Airlines 10 01:14
01:45 YUT4211 Antalya Utair 11 01:32
02:55 UTA9044 Krasnodar (Pashkovsky) Utair 05 02:42
03:05 TK4007 Dalaman Turkish Airlines 12 02:51
04:30 ZF778 La Romana (Casa De Campo) AZUR air Limited Liability Com 10 04:52
04:50 YUT4419 Istanbul (New) Utair 12 04:43
05:35 DR472 Omsk (Tsentralny) Pobeda 05 05:09
06:15 DR414 Chelyabinsk (Baladino) Pobeda 04 05:57
06:20 YUT254 Surgut Utair 06 06:39
07:00 DR496 Kurgan Pobeda 08 07:56
07:20 DR436 Ufa Pobeda 07 06:51
07:35 SU6009 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot 04 07:16
07:50 TK9043 Kurgan Turkish Airlines 07 12:01
08:00 YUT454 Tyumen (Roschino) Utair 06 08:09
08:00 RG4454 Tyumen (Roschino) RusLine 06 08:09
08:05 RG4572 KRASNOYARSK RusLine 06 07:33
08:10 YUT380 Syktyvkar Utair 05 07:44
08:15 YUT248 Surgut Utair 06 08:41
08:15 RG4248 Surgut RusLine 06 08:41
08:20 DR446 Kemerovo Pobeda 07 08:30
08:30 UT804 Dushanbe Utair 10 08:47
08:50 TK9160 Makhachkala (Uytash) Turkish Airlines 07 08:16
08:50 YUT4120 Kursk Utair 04 08:27
08:50 YUT560 Makhachkala (Uytash) Utair 07 08:16
08:55 DR160 Krasnodar (Pashkovsky) Pobeda 06 09:05
09:05 DR206 St Petersburg (Pulkovo) Pobeda 05 08:55
09:10 TK9013 Khanty Mansiysk Turkish Airlines 08 08:45
09:10 YUT352 Khanty Mansiysk Utair 08 08:45
09:25 A4201 Rostov Azimuth 05 09:18
09:35 SU6017 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot 04 09:16
09:40 TK9156 Sochi Turkish Airlines 07 09:46
09:40 YUT580 Sochi Utair 07 09:46
10:00 YAK271 Yakutsk Yakutia 05 12:05
10:10 YUT536 Krasnodar (Pashkovsky) Utair 08 09:48
10:30 YUT4413 Istanbul (New) Utair 12 10:33
10:35 SU6027 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot 04 10:20
10:50 F78832 Urgench (Inter.) iFly 09 13:58
11:10 DR210 St Petersburg (Pulkovo) Pobeda 04 10:53
11:10 DR124 Sochi Pobeda 07 10:46
11:40 ZF8882 Antalya AZUR air Limited Liability Com 09 11:19
11:45 DR234 Volgograd (Gumrak) Pobeda 04 11:46
11:50 RG4344 Kazan Int. RusLine 07 11:50
11:55 TK3134 Antalya Turkish Airlines 12 11:36
12:00 RG4390 Kaliningrad (Khrabrovo) RusLine 06 11:39
12:00 DR164 Astrakhan Pobeda 06 11:57
12:20 DR114 Sochi Pobeda 08 12:07
13:15 DR188 Makhachkala (Uytash) Pobeda 05 13:29
13:25 FV6013 St Petersburg (Pulkovo) Rossiya airlines JSC 04 13:22
13:45 DR120 Sochi Pobeda 08 14:20
14:20 YUT370 St Petersburg (Pulkovo) Utair 04 14:41
14:20 RG4370 St Petersburg (Pulkovo) RusLine 04 14:41
14:50 TK417 Istanbul (New) Turkish Airlines 14:44 12
14:55 UR302 Sochi AZUR air Limited Liability Com 14:49 06
15:15 TK9083 Stavropol (Shpakovskoye) Turkish Airlines 15:13 07
15:35 TK9063 Mineralnye Vody Turkish Airlines 15:26 08
15:35 YUT334 Naryan Mar Utair 15:20 07
15:35 YUT374 Mineralnye Vody Utair 15:26 08
15:45 SU6029 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot 15:37 04
15:50 DP836 Gazipasa Pobeda 15:45 09
15:50 DR116 Sochi Pobeda 15:43 06
16:00 YUT366 Ufa Utair 15:49 05
16:05 YUT460 Anapa (Vityazevo) Utair 16:09 14:23
17:00 YUT1400 Grozny Utair 15:02 16:59
17:05 FV6011 St Petersburg (Pulkovo) Rossiya airlines JSC 16:59 15:44
17:10 YAK776 Kaliningrad (Khrabrovo) Yakutia Odwołany
17:30 R39752 Fergana (Int.) Yakutia 18:17 13:49
17:35 DR184 Volgograd (Gumrak) Pobeda
17:45 TK9019 Usinsk Turkish Airlines 17:35 15:02
17:55 YAK474 Sochi Yakutia 15:47 17:43
18:10 DP962 Bodrum (Milas) Pobeda 14:47 18:09
18:20 DP840 Antalya Pobeda 18:24 15:19
18:25 DP964 Dalaman Pobeda 14:56 18:14
18:45 YUT550 Nazran (Sleptsovskaya) Utair
18:55 YUT4415 Istanbul (New) Utair
18:55 TK415 Istanbul (New) Turkish Airlines
19:05 5F131 Chisinau FlyOne
19:10 ZF7780 Bodrum (Milas) AZUR air Limited Liability Com
19:15 SU6035 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot
19:25 YUT296 Surgut Utair
19:25 RG4296 Surgut RusLine
19:30 DR466 Ulyanovsk (Baratayevka) Pobeda
20:00 RG420 Anapa (Vityazevo) RusLine 15:15 20:00
20:05 DR202 St Petersburg (Pulkovo) Pobeda
20:40 YAK782 Simferopol Yakutia Odwołany
20:45 FV6023 St Petersburg (Pulkovo) Rossiya airlines JSC
21:00 DR156 Krasnodar (Pashkovsky) Pobeda
21:15 YUT274 Mineralnye Vody Utair
21:15 RG4274 Mineralnye Vody RusLine
21:25 TK9071 Krasnodar (Pashkovsky) Turkish Airlines
21:25 YUT524 Krasnodar (Pashkovsky) Utair
21:30 FV6015 St Petersburg (Pulkovo) Rossiya airlines JSC
21:40 RG560 Voronezh (Chertovitskoye) RusLine
21:45 YUT462 Anapa (Vityazevo) Utair
21:50 A4301 Krasnodar (Pashkovsky) Azimuth
21:55 YUT180 Ukhta Utair
21:55 RG4268 Sochi RusLine
22:10 DR442 Nizhnekamsk (Begishevo) Pobeda
22:25 FV6033 St Petersburg (Pulkovo) Rossiya airlines JSC
22:30 DR468 SARATOV(GAGARIN) Pobeda
22:50 RG4330 Kaliningrad (Khrabrovo) RusLine
22:55 DP856 Gyumri (Shirak) Pobeda
23:05 YUT562 Grozny Utair
23:05 RG4448 Makhachkala (Uytash) RusLine
23:15 DR458 Cheboksary Pobeda
23:20 YUT2411 Istanbul (New) Utair
23:30 DP816 Karlsruhe / Baden Baden Pobeda
23:55 ZF7712 Djerba (Melita) AZUR air Limited Liability Com
23:55 DR276 Kirov (Pobedilovo) Pobeda

Zobacz szczegóły: Przyloty do Moskwy-Wnukowo
Źródło informacji - www.vnukovo.ru (Nasz serwis nie ponosi odpowiedzialności za aktualność oraz prawdziwość przekazywanych danych.)

Odloty Odloty z lotniska Moskwa-Wnukowo

Godzina Lot Kierunek Linia lotnicza Term. Status
00:05 YUT351 Khanty Mansiysk Utair A Wylądował 03:14
00:05 RG4351 Khanty Mansiysk RusLine A Wylądował 03:14
00:50 DR435 Ufa Pobeda A Wylądował 02:44
00:50 TK9030 Surgut Turkish Airlines A Wylądował 04:19
01:00 YUT265 Kurgan Utair A Wystartował 01:30
01:05 FZ1918 Dubai (International) flydubai A Wylądował 06:26
01:20 DR125 Sochi Pobeda A Wylądował 03:44
01:30 YUT379 Syktyvkar Utair A Wylądował 03:15
01:40 TK9159 Makhachkala (Uytash) Turkish Airlines A Wylądował 04:23
01:40 TK9001 Tyumen (Roschino) Turkish Airlines A Wylądował 04:43
01:40 YUT559 Makhachkala (Uytash) Utair A Wylądował 04:23
02:00 YUT355 Grozny Utair A Wylądował 06:14
02:25 TK3131 Antalya Turkish Airlines A Wylądował 05:45
02:45 TK212 Antalya Turkish Airlines A Wylądował 06:00
03:05 ZF8881 Antalya AZUR air Limited Liability Com A Wylądował 06:45
03:50 TK7699 Ankara (Esenboga) Turkish Airlines A Wylądował 06:41
04:00 TK9155 Sochi Turkish Airlines A Wylądował 06:33
04:05 TK4008 Dalaman Turkish Airlines A Wylądował 07:22
05:10 YUT535 Krasnodar (Pashkovsky) Utair A Wylądował 07:12
05:10 RG4535 Krasnodar (Pashkovsky) RusLine A Wylądował 07:12
06:20 YUT4420 Istanbul (New) Utair A Wylądował 09:02
06:25 DR155 Krasnodar (Pashkovsky) Pobeda A Wylądował 08:26
06:40 DR437 Ufa Pobeda A Wylądował 08:38
06:45 SU6022 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot A Wylądował 08:01
07:00 DR163 Astrakhan Pobeda A Wylądował 09:20
07:10 RG4389 Kaliningrad (Khrabrovo) RusLine A Wylądował 09:00
07:30 YAK773 Sochi Yakutia A Wylądował 15:44
07:45 TK9060 Kazan Int. Turkish Airlines A Wylądował 09:07
07:45 DR459 Cheboksary Pobeda A Wylądował 09:00
07:50 DR233 Volgograd (Gumrak) Pobeda A Wylądował 09:28
08:00 DR475 SARATOV(GAGARIN) Pobeda A Wylądował 09:38
08:10 DR193 Nalchik Pobeda A Wylądował 10:33
08:30 SU6010 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot A Wylądował 09:47
08:35 UR301 Sochi AZUR air Limited Liability Com A Wylądował 11:22
08:45 DR203 St Petersburg (Pulkovo) Pobeda A Wylądował 10:13
09:10 F79101 Antalya iFly A Wylądował 13:08
09:35 DR257 Kaliningrad (Khrabrovo) Pobeda A Wylądował 11:25
09:40 DP961 Bodrum (Milas) Pobeda A Wylądował 13:42
09:45 YUT5419 Anapa (Vityazevo) Utair A Wystartował 09:58
09:55 YUT249 Sochi Utair A Wylądował 12:24
10:00 UT9010 Fergana (Int.) Utair A Wylądował 14:09
10:05 YUT349 Stavropol (Shpakovskoye) Utair A Wylądował 12:30
10:10 DP963 Dalaman Pobeda A Wylądował 14:03
10:15 TK9157 Makhachkala (Uytash) Turkish Airlines A Wystartował 12:41
10:15 YUT557 Makhachkala (Uytash) Utair A Wystartował 12:41
10:25 YUT365 Ufa Utair A Wylądował 12:24
10:25 A4435 Elista Azimuth A Wylądował 12:28
10:30 YUT373 Mineralnye Vody Utair A Wylądował 12:42
10:35 SU6018 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot A Wylądował 11:48
10:35 RG4369 St Petersburg (Pulkovo) RusLine A Wylądował 12:20
10:35 YUT369 St Petersburg (Pulkovo) Utair A Wylądował 12:20
10:40 TK9018 Usinsk Turkish Airlines A Wylądował 13:19
10:45 W5085 Tehran (Imam Khomeini Int.) Mahan Air A Wystartował 11:04
10:50 YUT397 Gelendzhik Utair A Wylądował 13:18
10:50 TK9084 Anapa (Vityazevo) Turkish Airlines A Wylądował 13:15
11:20 YUT4145 Naryan Mar Utair A Wystartował 11:38
11:35 FV6028 St Petersburg (Pulkovo) Rossiya airlines JSC A Wylądował 12:51
11:55 DR123 Sochi Pobeda A Wylądował 14:23
11:55 TK414 Istanbul (New) Turkish Airlines A Wylądował 14:52
12:00 RG4295 Surgut RusLine A Wystartował 12:17
12:05 DP883 Istanbul (Sabiha Gökçen) Pobeda A Wystartował 12:23
12:35 YAK775 Kaliningrad (Khrabrovo) Yakutia A 19:30
12:50 RM929 Yerevan (Zvartnots Int.) Armenia A Wystartował 13:19
12:55 YUT549 Nazran (Sleptsovskaya) Utair A Wylądował 15:32
12:55 TK9046 Vladikavkaz (Beslan) Turkish Airlines A Wystartował 13:03
13:00 DR115 Sochi Pobeda A Wylądował 15:27
13:15 ZF7711 Djerba (Melita) AZUR air Limited Liability Com A Wystartował 13:47
13:30 YAK271 Simferopol Yakutia A Wylądował 15:47
13:40 ZF8887 Antalya AZUR air Limited Liability Com A Wystartował 13:55
14:10 DR267 Kaliningrad (Khrabrovo) Pobeda A Wylądował 15:45
14:20 SU6014 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot A Wystartował 14:26
14:40 YAK781 Simferopol Yakutia A 20:10
16:00 DR465 Ulyanovsk (Baratayevka) Pobeda A 14
16:10 TK9153 Sochi Turkish Airlines A 16:00 08
16:10 YUT291 Gelendzhik Utair A 15:30
16:15 TK9060 Mineralnye Vody Turkish Airlines A 15:40 13
16:15 TK418 Istanbul (New) Turkish Airlines A 16:05 27
16:20 DP815 Karlsruhe / Baden Baden Pobeda A 15:40 22
16:30 TK9070 Krasnodar (Pashkovsky) Turkish Airlines A 15:55 15
16:30 YUT523 Krasnodar (Pashkovsky) Utair A 15:55 15
16:45 SU6030 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot A 16:05
16:50 DP855 Gyumri (Shirak) Pobeda A 16:10
16:55 YUT447 Makhachkala (Uytash) Utair A 16:15
16:55 RG4447 Makhachkala (Uytash) RusLine A 16:15
17:25 DR119 Sochi Pobeda A 16:45
17:55 TK9074 Kaliningrad (Khrabrovo) Turkish Airlines A 17:15
18:00 DR235 Murmansk Pobeda A 17:20
18:05 SU6012 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot A 17:25
18:30 RG559 Voronezh (Chertovitskoye) RusLine A 17:50
19:10 DR169 Mineralnye Vody Pobeda A 18:30
19:15 W62490 Budapest (Liszt Ferenc Int.) Wizz Air Hungary A 16:15 18:30
19:20 DR181 Volgograd (Gumrak) Pobeda A 18:40
19:30 TK9006 Samara (Kurumoch Int. PSC) Turkish Airlines A 18:50
19:40 YUT533 Anadyr (Ugolny) Utair A 19:00
19:50 RG4591 Ufa RusLine A 19:10
19:55 5F132 Chisinau FlyOne A 16:55 19:25
20:15 SU6036 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot A 16:15 19:50
20:20 YUT4416 Istanbul (New) Utair A 17:20 19:45
20:25 DR285 Kazan Int. Pobeda A 16:25 19:50
20:35 RG121 Kursk RusLine A 17:35 20:00
20:45 DR453 Irkutsk Pobeda A 16:45 20:10
21:10 TK9026 KRASNOYARSK Turkish Airlines A 20:30
21:10 YUT571 KRASNOYARSK Utair A 20:30
21:45 SU6024 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot A 17:45 21:20
22:00 DR471 Omsk (Tsentralny) Pobeda A 18:00 21:25
22:25 DR159 Krasnodar (Pashkovsky) Pobeda A 18:25 21:50
22:30 SU6016 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot A 18:30 22:10
22:35 A4301 Pskov Azimuth A 19:35 22:10
22:50 YUT253 Surgut Utair A 16:50 22:15
23:00 DR445 Kemerovo Pobeda A 19:00 22:25
23:30 RG4393 Kaliningrad (Khrabrovo) RusLine A 17:30 22:55
23:50 DR413 Chelyabinsk (Baladino) Pobeda A 19:50 23:15
23:55 DR405 Ekaterinburg (Koltsovo) Pobeda A 19:55 23:20

Zobacz szczegóły: Odloty z Moskwy-Wnukowo
Źródło informacji - www.vnukovo.ru (Nasz serwis nie ponosi odpowiedzialności za aktualność oraz prawdziwość przekazywanych danych.)


Rosja
Radar lotów
Przyloty
Odloty