Batumi flygplats - Ankomster, Avgångar


Land - Georgien

Ort - Batumi

Flygplatskoder - BUS (IATA), UGSB (ICAO)

Flygplats koordinater - 41.61, 41.61

WWW - airport.ge

Batumi flygplats - Karta
Flygplats Batumi - Karta

Tidtabeller och destinationer (+4 GMT)

Här hittar du aktuella tider för alla avgående och ankommande flyg idag, 23.09.2019.

Ankomster Flygplats Batumi Ankomster
Tid Flyg Från Flygbolag Status
08:40 A9505 Tbilisi Georgian Airways På schemat
09:20 TK390 Istanbul Turkish Airlines På schemat
10:45 LY5101 Tel Aviv-Yafo El Al På schemat
12:05 6H883 Tel Aviv-Yafo Israir Airlines På schemat
16:30 DP*945 Kazan Pobeda På schemat
16:45 B9982 Mashad Iran Airtour På schemat
18:30 DP*843 Rostov Pobeda På schemat
19:30 TK392 Istanbul Turkish Airlines På schemat
20:40 6H885 Tel Aviv-Yafo Israir Airlines På schemat
22:00 ANR1215 Kiev/Kyiv YanAir På schemat
22:00 W22815 Kiev/Kyiv FlexFlight På schemat
23:05 DP*939 Yekaterinburg Pobeda På schemat

Se även: Alla ankommande - Batumi flygplats
Informationskälla - airport.ge (Vi reserverar oss för eventuella felaktigheter på dessa sidor)

Avgångar Flygplats Batumi Avgångar
Tid Flyg Till Flygbolag Status
10:15 TK391 Istanbul Turkish Airlines På schemat
11:45 LY5102 Tel Aviv-Yafo El Al På schemat
15:00 6H884 Tel Aviv-Yafo Israir Airlines På schemat
15:50 A9506 Tbilisi Georgian Airways På schemat
17:30 DP*946 Kazan Pobeda På schemat
17:30 B9983 Mashad Iran Airtour På schemat
19:30 DP*844 Rostov Pobeda På schemat
20:25 TK393 Istanbul Turkish Airlines På schemat
21:40 6H886 Tel Aviv-Yafo Israir Airlines På schemat
23:00 ANR1216 Kiev/Kyiv YanAir På schemat
23:00 W22816 Kiev/Kyiv FlexFlight På schemat
23:55 DP*940 Yekaterinburg Pobeda På schemat

Se även: - Alla avgående - Batumi flygplats
Informationskälla - airport.ge (Vi reserverar oss för eventuella felaktigheter på dessa sidor)


Georgien
Batumi
Ankomster
Avgångar