Letališče Moskva Vnukovo


Država - Rusija

Mesto - Moskva-Vnukovo

Koda letališča - VKO (IATA), UUWW (ICAO)

Koordinate - 55.6, 37.27

Spletna stran - www.vnukovo.ru

Letališče Moskva Vnukovo na zemljevidu
Letališče Moskva-Vnukovo na zemljevidu

Letališče Moskva-Vnukovo - prihodi in odhodi (+3 GMT)

Prihodi Vozni red letališča Moskva-Vnukovo - prihodi letal danes
Čas Številka Let iz Letalska družba Status
00:10 FV5862 Antalya Rossiya Airlines 10 00:09
01:10 TK3238 Antalya Turkish Airlines 12 01:22
01:45 FV5504 Sochi Rossiya Airlines 06 01:46
01:55 TK411 Istanbul (New) Turkish Airlines 10 01:49
02:20 TK3234 Antalya Turkish Airlines 10 01:58
02:35 DR192 Makhachkala (Uytash) Pobeda 05 02:45
02:55 FV5706 Paphos Rossiya Airlines 11 03:06
04:50 YUT4419 Istanbul (New) Utair 10 04:37
04:55 ZF556 Varadero (Juan Gualberto Gomez) Katekavia 09 04:42
06:10 UT802 Dushanbe Utair 09 06:49
06:20 DR414 Chelyabinsk (Baladino) Pobeda 05 06:15
06:50 RG4254 Surgut RusLine 05 06:43
06:55 DR404 Ekaterinburg (Koltsovo) Pobeda 07 06:38
07:05 YUT578 Murmansk Utair 08 06:41
07:20 DR260 Surgut Pobeda 08 07:26
07:30 RG156 Belgorod RusLine 04 07:17
07:35 SU6011 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot 06 07:14
07:35 FV6011 St Petersburg (Pulkovo) Rossiya Airlines 06 07:14
07:45 DR446 Kemerovo Pobeda 06 07:47
07:50 YUT266 Kurgan Utair 07 07:35
07:55 YUT4176 Penza Utair 04 08:12
08:00 TK9001 Tyumen (Roschino) Turkish Airlines 07 07:59
08:00 YUT454 Tyumen (Roschino) Utair 07 07:59
08:05 RG4572 KRASNOYARSK RusLine 06 07:54
08:05 YUT572 KRASNOYARSK Utair 06 07:54
08:10 YUT380 Syktyvkar Utair 07 08:09
08:10 YUT350 Stavropol (Shpakovskoye) Utair 05 07:56
08:15 YUT574 Mineralnye Vody Utair 08 08:14
08:15 MD5248 Surgut FlyOne 05 08:27
08:15 TK9063 Mineralnye Vody Turkish Airlines 08 08:14
08:20 TK9151 Sochi Turkish Airlines 05 08:16
08:20 YUT580 Sochi Utair 05 08:16
08:25 SU6015 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot 04 08:22
08:30 DR464 Tomsk (Bogashevo) Pobeda 08 08:30
08:40 YAK473 Yakutsk Yakutia 06 08:33
08:40 RG4438 Samara (Kurumoch Int. PSC) RusLine 08 08:51
08:45 TK9071 Krasnodar (Pashkovsky) Turkish Airlines 06 08:36
08:45 RG4536 Krasnodar (Pashkovsky) RusLine 06 08:36
08:50 YUT560 Makhachkala (Uytash) Utair 05 08:42
08:55 RG556 Voronezh (Chertovitskoye) RusLine 04 08:39
09:00 UT880 Yerevan (Zvartnots Int.) Utair 13 08:54
09:30 DR426 Ulan Ude (Mukhino) Pobeda 07 09:53
09:30 F74114 Antalya iFly 09 09:44
09:40 J2807 Baku (Heydar Aliyev Int.) Azerbaijan Airlines AZAL 12 09:26
09:50 DR208 St Petersburg (Pulkovo) Pobeda 06 09:31
10:05 RG120 Kursk RusLine 04 09:57
10:15 DV813 Nursultan Nazarbayev SCAT 13 10:41
10:20 ZF8884 Antalya Katekavia 10 10:28
10:30 ZF8882 Antalya Katekavia 11 10:22
10:35 FV6027 St Petersburg (Pulkovo) Rossiya Airlines 08 10:17
10:40 TK413 Istanbul (New) Turkish Airlines 10 10:53
10:50 FV5502 Sochi Rossiya Airlines 06 10:36
10:55 TK3240 Antalya Turkish Airlines 11 12:25
11:35 DR476 SARATOV(GAGARIN) Pobeda 04 11:51
11:55 DR424 Samara (Kurumoch Int. PSC) Pobeda 06 12:05
12:00 5F121 Chisinau FlyOne 13 11:48
12:05 J29817 Ganja Azerbaijan Airlines AZAL 12 11:54
12:20 DR460 Cheboksary Pobeda 05 12:30
12:25 ZF8888 Antalya Katekavia 09 12:33
12:35 W98125 London (Luton) Wizz Air UK Limited dba Wizz A 11 12:08
12:45 RG164 Belgorod RusLine 04 12:43
13:00 RG102 Saransk RusLine 04 12:55
13:35 FV6013 St Petersburg (Pulkovo) Rossiya Airlines 05 13:16
13:35 SU6013 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot 05 13:16
13:40 GZP9640 Talakan Gazprom Avia 14:08 05
13:50 ZF7756 Barcelona Katekavia 14:43 10
13:55 TK417 Istanbul (New) Turkish Airlines 10 13:36
13:55 YUT4417 Istanbul (New) Utair 10 13:36
14:00 YUT4146 Kirov (Pobedilovo) Utair 04 13:51
14:20 RG4370 St Petersburg (Pulkovo) RusLine 05 14:15
14:30 UT716 Riga Utair 11 14:19
14:30 RLU9506 Briansk RusLine 14:59 04
14:35 SU6033 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot 04 14:11
14:50 DR196 Vladikavkaz (Beslan) Pobeda 14:27 07
15:00 RG558 Voronezh (Chertovitskoye) RusLine 16:02
15:00 YUT4558 Voronezh (Chertovitskoye) Utair 16:02
15:15 HY613 Tashkent Uzbekistan airways 15:41 11:12
15:20 DR206 St Petersburg (Pulkovo) Pobeda 15:11 14:03
15:25 YUT390 Kaliningrad (Khrabrovo) Utair 15:01 05
15:25 RG4390 Kaliningrad (Khrabrovo) RusLine 15:01 05
15:45 SU6029 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot 15:27 14:23
15:50 DP836 Gazipasa Pobeda 15:35 12:21
15:55 YUT550 Nazran (Sleptsovskaya) Utair 15:34 13:22
16:05 YUT366 Ufa Utair 15:47 13:40
16:10 YUT576 Krasnodar (Pashkovsky) Utair 14:03 15:46
16:10 RG4576 Krasnodar (Pashkovsky) RusLine 14:03 15:46
16:15 TK9061 Mineralnye Vody Turkish Airlines 16:15 14:00
16:15 ZF8878 Antalya Katekavia 20:58
16:20 RG4250 Sochi RusLine 16:20 14:17
16:30 DP840 Antalya Pobeda 16:20 13:00
16:35 DP830 Tivat Pobeda 16:22 13:31
16:40 YUT596 Usinsk Utair 16:40 14:00
17:00 RG450 Mineralnye Vody RusLine 18:55
17:15 DP884 Istanbul (Sabiha Gökçen) Pobeda 17:02 13:57
17:40 DP832 Girona (Costa Brava) Pobeda 17:18 13:27
17:50 DP826 Larnaca Pobeda 18:11 14:48
17:55 YUT456 Noyabrsk Utair 17:34 14:00
18:00 5F131 Chisinau FlyOne 19:09
18:30 SU6019 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot
18:30 F78102 Antalya iFly
18:40 UT744 Ganja Utair
18:40 HY607 Bukhara Uzbekistan airways 14:25 18:39
18:45 DR168 Mineralnye Vody Pobeda
19:00 FV5734 Dubai (International) Rossiya Airlines 18:33 13:35
19:05 YUT4415 Istanbul (New) Utair
19:10 DR438 Ufa Pobeda
19:25 YUT296 Surgut Utair
19:25 YUT326 Kazan Int. Utair
19:25 RG4296 Surgut RusLine
19:35 FV6035 St Petersburg (Pulkovo) Rossiya Airlines
20:15 DR284 Kazan Int. Pobeda
20:15 YUT4560 Voronezh (Chertovitskoye) Utair
20:15 RG560 Voronezh (Chertovitskoye) RusLine
20:25 DP1884 Istanbul (Sabiha Gökçen) Pobeda
20:30 DR158 Krasnodar (Pashkovsky) Pobeda
20:50 RG138 Kirov (Pobedilovo) RusLine
20:55 SU6023 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot
21:20 DR182 Volgograd (Gumrak) Pobeda
21:30 W62491 Budapest (Liszt Ferenc Int.) Wizz Air Hungary
21:30 DR118 Sochi Pobeda
21:55 DP812 Pisa (Galileo Galilei) Pobeda
22:00 YUT180 Ukhta Utair
22:00 TK9089 Syktyvkar Turkish Airlines
22:05 RG122 Kursk RusLine
22:10 DP848 Karlovy Vary Pobeda
22:15 RG168 Belgorod RusLine 23:20
22:20 DR468 SARATOV(GAGARIN) Pobeda
22:25 RG4464 Tyumen (Roschino) RusLine
22:30 DP960 Riga Pobeda
22:35 YUT396 Vladikavkaz (Beslan) Utair
22:40 RG4330 Kaliningrad (Khrabrovo) RusLine
22:40 YUT448 Makhachkala (Uytash) Utair
22:45 FV5632 Antalya Rossiya Airlines
22:50 YUT274 Mineralnye Vody Utair
22:50 RG4274 Mineralnye Vody RusLine
22:55 YUT246 Surgut Utair
22:55 RG4246 Surgut RusLine
22:55 RG4524 Krasnodar (Pashkovsky) RusLine
23:00 MD5384 St Petersburg (Pulkovo) FlyOne
23:00 YUT384 St Petersburg (Pulkovo) Utair
23:05 DR108 Rostov Pobeda
23:10 RG4268 Sochi RusLine
23:10 ZF274 Larnaca Katekavia
23:20 DR422 Samara (Kurumoch Int. PSC) Pobeda
23:30 YUT592 Ufa Utair
23:35 SU6021 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot
23:40 DR204 St Petersburg (Pulkovo) Pobeda
23:50 ZF8890 Dalaman Katekavia

Glej tudi: Letališče Moskva-Vnukovo - vsi prihodi
Vir podatkov - www.vnukovo.ru (Vozni red je informativnega značaja. Spletna stran ne odgovarja za škodo, ki bi lahko nastala uporabniku zaradi podatkov, ki so na spletni strani.)

Odhodi Vozni red letališča Moskva-Vnukovo - odhodi letal danes
Čas Številka Let v Letalska družba Term. Status
00:15 TK9030 Surgut Turkish Airlines A Pristal 03:17
00:15 RG4253 Surgut RusLine A Pristal 03:17
00:15 FV5625 Antalya Rossiya Airlines A Pristal 03:37
00:20 YUT363 Ufa Utair A Pristal 02:23
00:40 YUT437 Samara (Kurumoch Int. PSC) Utair A Pristal 02:06
00:40 TK9006 Samara (Kurumoch Int. PSC) Turkish Airlines A Pristal 02:06
00:40 YUT265 Kurgan Utair A Pristal 03:01
00:50 RB442 Damascus Syrian Arab Airlines A Pristal 07:30
00:55 YUT453 Tyumen (Roschino) Utair A Pristal 03:09
01:00 F78101 Antalya iFly A Pristal 04:10
01:00 RG4577 Murmansk RusLine A Pristal 03:25
01:10 RG4573 Mineralnye Vody RusLine A Pristal 03:11
01:30 YUT379 Syktyvkar Utair A Pristal 04:59
01:45 YUT559 Makhachkala (Uytash) Utair A Pristal 03:59
01:45 YUT4579 Sochi Utair A Pristal 03:45
01:50 RG4535 Krasnodar (Pashkovsky) RusLine A Pristal 03:44
01:50 YUT535 Krasnodar (Pashkovsky) Utair A Pristal 03:44
02:20 UT879 Yerevan (Zvartnots Int.) Utair A Odletel 02:38
02:45 YUT4212 Antalya Utair A Pristal 05:52
02:45 ZF773 Dubai (International) Katekavia A Pristal 07:11
03:10 ZF7755 Barcelona Katekavia A Pristal 07:36
03:15 ZF8887 Antalya Katekavia A Pristal 06:28
04:00 EL703 Heraklion (N.Kazantzakis) Ellinair A Pristal 07:07
04:30 FV5889 Antalya Rossiya Airlines A Pristal 07:34
05:45 YUT4420 Istanbul (New) Utair A Pristal 08:24
06:00 GZP9605 Irkutsk Gazprom Avia A Odletel 06:07
06:20 FV5857 Antalya Rossiya Airlines A Pristal 09:22
07:00 FV6022 St Petersburg (Pulkovo) Rossiya Airlines A Pristal 08:18
07:25 FV5733 Dubai (International) Rossiya Airlines A Odletel 07:28
07:30 YUT4119 Kursk Utair A Pristal 08:23
07:50 DR423 Samara (Kurumoch Int. PSC) Pobeda A Pristal 09:12
08:00 DR189 Makhachkala (Uytash) Pobeda A Pristal 10:14
08:10 DP835 Gazipasa Pobeda A Pristal 11:33
08:20 DR1261 Kaliningrad (Khrabrovo) Pobeda A Pristal 10:23
08:20 DR205 St Petersburg (Pulkovo) Pobeda A Pristal 09:50
08:30 DR183 Volgograd (Gumrak) Pobeda A Pristal 09:59
08:40 SU6012 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot A Pristal 10:06
08:50 DP839 Antalya Pobeda A Pristal 12:03
09:00 YUT333 Naryan Mar Utair A Pristal 11:24
09:10 DR459 Cheboksary Pobeda A Pristal 10:14
09:20 DR195 Vladikavkaz (Beslan) Pobeda A Pristal 11:24
09:25 DP883 Istanbul (Sabiha Gökçen) Pobeda A Pristal 12:30
09:35 RG163 Belgorod RusLine A Pristal 10:43
09:35 YUT193 Belgorod Utair A Pristal 10:43
09:40 FV6016 St Petersburg (Pulkovo) Rossiya Airlines A Pristal 11:01
09:50 DR283 Kazan Int. Pobeda A Pristal 11:04
09:50 YUT455 Noyabrsk Utair A Pristal 12:51
09:50 YUT445 Kogalym Utair A Pristal 13:10
10:00 UT805 Tashkent Utair A Pristal 13:39
10:05 W62490 Budapest (Liszt Ferenc Int.) Wizz Air Hungary A Pristal 12:23
10:10 RG4715 Riga RusLine A Pristal 11:51
10:10 UT715 Riga Utair A Pristal 11:51
10:20 TK9076 Kaliningrad (Khrabrovo) Turkish Airlines A Pristal 12:16
10:20 YUT389 Kaliningrad (Khrabrovo) Utair A Pristal 12:16
10:25 MD5359 Ufa FlyOne A Pristal 12:02
10:25 YUT365 Ufa Utair A Pristal 12:02
10:30 MD5295 Surgut FlyOne A Pristal 13:33
10:30 YUT295 Surgut Utair A Pristal 13:33
10:35 MD5369 St Petersburg (Pulkovo) FlyOne A Pristal 12:01
10:35 YUT369 St Petersburg (Pulkovo) Utair A Pristal 12:01
10:40 J2808 Baku (Heydar Aliyev Int.) Azerbaijan Airlines AZAL A Pristal 13:36
10:45 YUT249 Sochi Utair A Pristal 13:00
10:45 RG4249 Sochi RusLine A Pristal 13:00
10:50 YUT373 Mineralnye Vody Utair A Pristal 12:46
10:50 RG4575 Krasnodar (Pashkovsky) RusLine A Pristal 12:44
11:00 A4435 Elista Azimuth A Pristal 12:47
11:30 UT743 Ganja Utair A Pristal 14:13
11:40 HY628 Fergana (Int.) Uzbekistan airways A Odletel 12:41
11:45 RM929 Yerevan (Zvartnots Int.) Armenia A Pristal 14:40
11:45 SU6028 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot A Pristal 13:07
11:50 DP905 Palermo (Punta Raisi) Pobeda A Odletel 12:00
12:00 ZF8883 Antalya Katekavia A Odletel 12:14
12:10 YUT4414 Istanbul (New) Utair A Odletel 12:38
12:10 DR105 Rostov Pobeda A Pristal 14:03
12:15 FV5743 Enfidha (Hammamet) Rossiya Airlines A Odletel 12:26
12:25 TK3241 Antalya Turkish Airlines A Odletel 13:31
12:45 ZF8873 Antalya Katekavia A Odletel 12:53
12:50 DR407 Ekaterinburg (Koltsovo) Pobeda A Odletel 13:13
13:05 DR261 Kaliningrad (Khrabrovo) Pobeda A Pristal 15:03
13:05 J29818 Baku (Heydar Aliyev Int.) Azerbaijan Airlines AZAL A Odletel 13:18
13:35 TK3237 Antalya Turkish Airlines A Odletel 13:39
14:00 ZF273 Larnaca Katekavia A Odletel 14:23
14:10 ZF7707 Enfidha (Hammamet) Katekavia A Odletel 14:32
14:20 ZF8783 Antalya Katekavia A Odletel 14:44
14:40 SU6014 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot A Odletel 14:56
14:50 YUT4418 Istanbul (New) Utair A Odletel 15:03
14:50 MD5245 Surgut FlyOne A 15:10 08
14:50 ZF8889 Dalaman Katekavia A 15:45
15:00 RSY9533 St Petersburg (Pulkovo) iFly A Konec vkrcanja 15
15:20 YUT325 Kazan Int. Utair A 14:50 13
15:25 W98126 London (Luton) Wizz Air UK Limited dba Wizz A A 26
15:35 DR157 Krasnodar (Pashkovsky) Pobeda A 15:15 11
15:40 SU6034 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot A 15:20 12
15:50 TK9002 Tyumen (Roschino) Turkish Airlines A 15:10
15:50 YUT463 Tyumen (Roschino) Utair A 15:10
16:25 YUT447 Makhachkala (Uytash) Utair A 15:45
16:40 RG221 Ulyanovsk (Baratayevka) RusLine A 16:00
16:45 HY614 Tashkent Uzbekistan airways A 16:05
16:50 SU6030 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot A 16:10
16:50 YUT395 Vladikavkaz (Beslan) Utair A 16:10
17:00 RG137 Kirov (Pobedilovo) RusLine A 16:20
17:05 A4202 Rostov Azimuth A 16:25
17:10 TK9088 Syktyvkar Turkish Airlines A 16:30
17:15 YUT4559 Voronezh (Chertovitskoye) Utair A 16:35
17:15 DP801 Bratislava (M.R. Stefanik) Pobeda A 16:35
17:20 DR181 Volgograd (Gumrak) Pobeda A 16:40
17:30 YUT273 Mineralnye Vody Utair A 16:50
17:35 TK9070 Krasnodar (Pashkovsky) Turkish Airlines A 16:55
17:35 RG4523 Krasnodar (Pashkovsky) RusLine A 16:55
17:35 RG4267 Sochi RusLine A 16:55
17:35 YUT267 Sochi Utair A 16:55
17:40 DR1433 Perm (Bolshoe Savino) Pobeda A 17:00
17:40 DP845 Berlin (Tegel) Pobeda A 17:00
17:55 RG4329 Kaliningrad (Khrabrovo) RusLine A 17:15
18:00 ZF8875 Antalya Katekavia A 17:20
18:10 DR263 Kaliningrad (Khrabrovo) Pobeda A 17:30
18:20 YUT591 Ufa Utair A 17:40
18:30 DP959 Riga Pobeda A 17:50
18:45 RG4357 Samara (Kurumoch Int. PSC) RusLine A 18:05
18:45 YUT357 Samara (Kurumoch Int. PSC) Utair A 18:05
19:00 YUT8132 Chisinau Utair A 16:00 18:30
19:00 RG4383 St Petersburg (Pulkovo) RusLine A 18:20
19:00 VG2389 Vologda Vologda Aircompany A 18:20
19:00 5F132 Chisinau FlyOne A 16:00 18:30
19:05 RG167 Belgorod RusLine A 20:10
19:15 YUT4121 Kursk Utair A 18:35
19:30 UT801 Dushanbe Utair A 15:30 18:50
19:35 FV6020 St Petersburg (Pulkovo) Rossiya Airlines A 15:35 19:15
19:40 J2810 Baku (Heydar Aliyev Int.) Azerbaijan Airlines AZAL A 16:40 19:15
20:00 YUT4416 Istanbul (New) Utair A 19:00
20:00 RG4443 Tyumen (Roschino) RusLine A 19:20
20:10 HY616 Urgench (Inter.) Uzbekistan airways A 17:10 19:40
20:20 MD5247 Surgut FlyOne A 19:40
20:20 YUT247 Surgut Utair A 19:40
20:40 SU6036 St Petersburg (Pulkovo) Aeroflot A 16:40 20:20
20:50 DR113 Sochi Pobeda A 16:50 20:15
21:00 DR169 Mineralnye Vody Pobeda A 17:00 20:25
21:10 TK9026 KRASNOYARSK Turkish Airlines A 20:30
21:10 YUT571 KRASNOYARSK Utair A 20:30
21:45 YUT4175 Penza Utair A 21:05
21:50 DR417 KRASNOYARSK Pobeda A 17:50 21:15
22:00 FV6024 St Petersburg (Pulkovo) Rossiya Airlines A 18:00 21:40
22:00 UT803 Dushanbe Utair A 18:00 21:20
22:05 RG555 Voronezh (Chertovitskoye) RusLine A 21:25
22:20 DR445 Kemerovo Pobeda A 18:20 21:45
22:30 RM927 Yerevan (Zvartnots Int.) Armenia A 20:30 22:00
22:55 RG155 Belgorod RusLine A 23:35
23:00 HY602 Tashkent Uzbekistan airways A 18:00 22:25
23:05 DR1403 Ekaterinburg (Koltsovo) Pobeda A 19:05 22:30
23:40 HY626 Nukus Uzbekistan airways A 18:40 23:05
23:50 DR413 Chelyabinsk (Baladino) Pobeda A 19:50 23:15
23:55 DR405 Ekaterinburg (Koltsovo) Pobeda A 19:55 23:20

Glej tudi: Letališče Moskva-Vnukovo - vsi odhodi
Vir podatkov - www.vnukovo.ru (Vozni red je informativnega značaja. Spletna stran ne odgovarja za škodo, ki bi lahko nastala uporabniku zaradi podatkov, ki so na spletni strani.)


Rusija
Moskva Vnukovo
Prihodi
Odhodi